Czym dokładnie jest dieta sirt? - Zdrowie -

Czym dokładnie jest dieta sirt?

Dieta sirt to jedna z tych diet, która obecnie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Uwielbiana jest przez gwiazdy, pragnące utrzymać zdrową i jędrną sylwetkę, osoby, pragnące zgubić zbędne kilogramy, a także fanatyków zdrowego i zbilansowanego stylu życia. Na czym polega dieta sirt? Jakie są jej główne zasady? Szczegóły poniżej. 

Dieta sirtfood to jeden z tych rodzajów diety, na którą powinny zwrócić uwagę osoby pragnące przede wszystkim zobaczyć nieco mniejsze cyfry na wadze. To doskonały, a jednocześnie zupełnie bezpieczny i co najważniejsze – skuteczny sposób na utratę zbędnych kilogramów. Dla uporządkowania informacji warto wspomnieć o tym, że dieta sirt to nic innego, jak dieta Adele. Dzięki zastosowaniu ściśle określonych zasad piosenkarce udało się stracić mnóstwo kalorii w szybkim czasie. Mimo że dieta ta swoje początki ma w 2016 roku, to rozgłos zdobyła dopiero 4 lata później. Uwielbiana przez wielu piosenkarka zniknęła wówczas zupełnie z mediów. Jednak jej powrót był zdecydowanie spektakularny. Wszystko za sprawą tego, że udało jej się zrzucić ponad 50 kilogramów. 

Dieta sirt – aktywuj gen młodości 

Nie bez przyczyny mówi się, że dieta sirt aktywuje nie tylko gen szczupłej sylwetki, ale również młodości. To możliwe dzięki sirtuinom, czyli białkom pełniącym niezwykle ważną funkcję w procesie starzenia. Regulują również długość życia. Dieta sirt opiera się przede wszystkim na spożywaniu posiłków bogatych w te białka, a także na ujemnym bilansie kalorycznym. Jakie produkty, warzywa i owoce obfitują w surteiny? Poznanie ich znacznie ułatwi decyzje zakupowe, a także uzyskanie maksymalnych efektów. Mowa tu m.in. o: 

  • czerwonej cebuli, 
  • soji, 
  • truskawkach, 
  • kakao, 
  • kaparach, 
  • oliwie z pierwszego tłoczenia, 
  • daktylach, 
  • czerwonym winie.

Dieta sirt a nietolerancje 

Mimo że bardzo często o tym zapominamy, to dieta sirt doskonale sprawdzi się także u osób, które cierpią na nietolerancję glukozy. Dieta Adele w dużej mierze zakłada ograniczenie spożywania mięsa, białej mąki, a także wszelkiego rodzaju produktów mocno przetworzonych. Nie bez przyczyny kolejne cateringi dietetyczne decydują się na dodanie diety sirt do swojej oferty. Autorzy diety sirt proponują wprowadzenie 3 głównych etapów, opierających się na spożywaniu określonej liczby spożywanych koktajli sirtuinowych i posiłków. W etapie pierwszym są to 3 koktajle plus jeden posiłek, w drugim etapie 1 koktajl i 3 posiłki, z kolei trzeci etap wiąże się z brakiem konkretnych ograniczeń. 

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem diety sirt? Gwarantujemy, że efekty zaskoczą nawet ciebie! Nie bez przyczyny kolejne osoby decydują się na jej wprowadzenie, a z czasem całkowicie kradnie ich serce i oczywiście żołądek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *